Yaşam

Şarkıcı Mehtap Yılmaz canlı yayında Armağan Çağlayan ve Lerzan Mutlu’yu vurdu

Popstar yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında play müzik yapan isimleri eleştirirdi. Mehtap Yılmaz, Lerzan Mutlu’nun sesinin çok kötü olduğunu ve hala sahneye çıktığını eleştirerek, “Bazı sesleri makineler bile düzeltemiyor” dedi.

“LERZAN MUTLU BENİ ÖPME, O BİR YILAN”

“Konservatuvardan birine bunu söylemek için… O kişinin Lerzan olduğunu duyunca öpme diyorum. Çok iyi biliyor. Konuyu çok yerinde biliyor” mesajını duyunca sinirlenen Mehtap Yılmaz ..Ayrı ayrıyken kalbimin nasıl kırıldığını çok iyi bilir.O beni titretti.Önemli bir şey değildi.Hükümdar eli kaldırmazdı bana.Ben sadece orada Lerzan Mutlu’yu tanıyorum. .Senin iyi bir insan olduğunu düşünmüştüm.Aileni tanıyorum.Seni tanıyorsam yanımda kimsenin senin hakkında konuşmasına izin vermem.” dedim.

“HER YERDE GÖRÜŞÜRSEK BEN TOS’UM”

Yılmaz, Armağan Çağlayan’ın da bir kişiyi kendisi hakkında konuşmaya davet ettiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Armağan Çağlayan da konuşturdu. İkisi de programlarında aynı kişiyi konuşturdu. Benim 15 yıl önce yaşadıklarım hiçbir şey getirmiyor. sen reytingler senin kanalın bile yok kalbim kırılıyor unutmuyorum bir yerde buluşmayalım denk gelirim insanoğluna hep dost gibidirler sırtımdan bıçakladılar .Misafir olan hanımefendi beni dövdüğünü iddia etti şizofren bunlar.Böyle bir durumun olamayacağını herkes biliyor.Armağan Çağlayan’ın benimle ne alakası var?Programda reyting makinesiydim.”

yomra-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu